Moduły TDAM to kombinacja zaworów: nadciśnieniowego i podciśnieniowego, a także elementu do odzysku CO2 oraz mycia zbiornika. Innowacyjna konstrukcja modułu - jedno przyłącze do zbiornika - pozwala ograniczyć koszty oraz zyskać przestrzeń nad zbiornikiem. Funkcja samo-czyszczenia pozwala zachować niezbędną higienę.

 

Dane techniczne:


Element składowe modułu:

zawór bezpieczeństwa - nadciśnieniowy

- zawór bezpieczeństwa - podciśnieniowy

- moduł myjący 

 

Funkcje modułu:

Ochrona przed nadciśnieniem - Zbiornik jest chroniony przed nadciśnieniem dzięki zastosowaniu zaworu bezpieczeństwa. Otwiera się on kiedy ciśnienie w zbiorniku przekroczy wskazaną wartość.

 

Ochrona przed podciśnieniem - Zbiornik jest chroniony przed podciśnieniem dzięki zastosowaniu zaworu podciśnieniowego. Otwiera się on by zapobiegać powstawaniu próżni np. w przypadku opróżniania zbiornika.

 

Mycie zbiornika - Dzięki zastosowaniu zintegrowanego zaworu przełączającego, zarówno wnętrze zbiornika jak i wnętrze modułu (wliczając w to zawory podciśnieniowy i nadciśnieniowy mające kontakt z produktem) są z łatwością myte przez głowice myjącą.

 

Odzysk CO2 - Gazy mogą być odzyskane ze zbiornika w kontrolowanym przepływie poprzez recyrkulację.

 

Rozmiar modułu: jest obliczany i dobierany przez producenta na podstawie przedstawionych danych zbiornika, nadciśnienia, podciśnienia oraz innych wymagań klienta

 

Przyłącze do zbiornika: Kołnierzowe, Clamp, Stożek + Nakrętka

 

Opcje:

- zawory podciśnieniowe sprężynowe lub ciężarkowe (także ze zdalnym otwarciem)

- zawory nadciśnieniowe ze zdalnym otwarciem

- różne rodzaje głowic myjących

- umiejscowienie elementów moduły wg wymagań klienta

- ogrzewanie elementów modułu

 

 

 

Specyfikacja techniczna może ulec zmianie.
W celu sprawdzenia aktualnych danych skontaktuj się z naszym działem handlowym. 

Prezentowane zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy, dlatego też rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od przedstawionego na stronie.

 

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności