Głowice obrotowe do zbiorników Tassalini zostały wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316L. Ich obrotowa głowica jest umieszczona na dwóch łożyskach kulowych tak, aby działanie głowicy było możliwe w każdym kierunku.

Powierzchnia wewnętrzna oraz zewnętrzna głowicy są starannie wykonane, wyczyszczone oraz wypolerowane, aby zapobiec zanieczyszczeniom sprzyjającym rozwojowi bakterii.

 

Zalety:

- prosty i solidny design

- wysoka jakość wykonania

- gwarancja długiej i bezproblemowej obsługi oraz niezwykła wydajność

- wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej AISI 316L

- zastosowanie w wielu aplikacjach

 

Rozmiar i przyłącze:

- Gwint BSP:  ½” - 1 ¼”

- Clip On

- Spaw

 

Szczegóły w tabeli rozmiarowej.

 

Głowice Clip on są montowane na rurze za pomocą zawleczki. Ten sposób gwarantuje szybką możliwość wyciągnięcia głowicy z jej miejsca położenia np. w miejscach gdzie konieczne jest jej usunięcie w celach czyszczenia.

 

Z kolei głowice do spawania są stosowane tam gdzie głowica może być pozostawiona na swoim miejscu pomiędzy dwoma obiegami mycia lub gdy rura wraz z głowicą mogą być w całości zdemontowane przed cyklem mycia.

 

 

 

Specyfikacja techniczna może ulec zmianie.
W celu sprawdzenia aktualnych danych skontaktuj się z naszym działem handlowym. 

Prezentowane zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy, dlatego też rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od przedstawionego na stronie.

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności