System probierczy QualiTru (dawniej QMI) od ponad 30 lat jest najbardziej zaufaną marką do sterylnego pobierania próbek cieczy. Kontynuujemy zdobywanie zaufania dzięki naszemu zaangażowaniu w rozwój wiedzy o pobieraniu próbek, opracowywaniu nowych produktów oraz zapewnieniu praktycznych i niezawodnych rozwiązań w zakresie poboru próbek dla różnych branż przemysłu.

Różnorodność produktów QualiTru oferuje branży spożywczej, napojów, mleczarskiej i innym niezawodną metodę zapewnienia zgodności z przepisami i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W dodatku do wiodących na rynku produktów, nasi eksperci w dziedzinie pobierania próbek ściśle współpracują zarówno z naukowcami, jak i naszymi klientami, aby asystować i konsultować najskuteczniejsze metody pobierania próbek dopasowane do indywidulanych potrzeb.

Systemy probiercze QualiTru są codziennie używane w ponad 1000 zakładach w samych Stanach Zjednoczonych, a także w 30 krajach na całym świecie.

 

Sanitarne porty QualiTru ze stali nierdzewnej 316L są autoryzowane znakiem 3-A i produkowane zgodnie z rygorystycznymi standardami kontroli jakości w obiekcie posiadającym certyfikat ISO 9001. Zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać łatwy dostęp do monitorowania sterylnych procesów.

Sterylne membrany Septa pozwalają na pobranie sterylnych próbek z każdej instalacji eliminując ryzyko zanieczyszczenia.

Sterylne pojemniki - Oferujemy pełną linię sterylnych jednorazowych pojemników o różnych rozmiarach i konfiguracjach do każdej aplikacji.

 

Gdzie sprawdzi się System QualiTru?

- Załadunek do cystern – Najlepsze rozwiązanie probiercze do stosowania w ciągłym przepływie medium do uzyskania reprezentatywnej próbki dla całej objętości załadunku.

- Poziome / Pionowe zbiorniki z mlekiem – System QualiTru zapewnia sterylny dostęp do płynnego surowego mleka bez konieczności otwarcia zbiornika.

- Próbkowanie z łańcucha mlecznego – Odpowiednie rozwiązanie do izolacji zanieczyszczeń oraz monitorowania jakości mleka i stanu zdrowia stada (pobieranie próbek komórek somatycznych).

- Przy procesie pasteryzacji – System zapewnia najskuteczniejsze metody monitorowania po pasteryzacji w celu identyfikacji i kontroli zanieczyszczeń.

- Zarządzenie procesem/ weryfikacja – Uniwersalność umiejscowienia portów QualiTru pozwala użytkownikom wskazać konkretne obszary wymagające szczególnej uwagi.

- Cysterny do mleka – Pobieranie próbek z boku lub z tyłu ciężarówki eliminuje ryzyko upadku, zapewniając jednocześnie pobranie reprezentatywnej próbki.

- PMO Załącznik N – System probierczy QualiTru zapewnia zatwierdzoną przez FDA, łatwą metodę pobierania próbek z cystern do badań antybiotykowych.

 

Przyłącza

Możliwe przyłącza portów membran do poboru próbek:

- Tri-Clamp:

      - 1.5" (talerzyk 50,5 mm)

      - 2"    (talerzyk 64 mm)

      - 2.5" (talerzyk 77,5 mm)

      - 3"    (talerzyk 91 mm)

      - 4"    (talerzyk 119 mm)

- Varivent

 

Dokumentacja 

Wszystkie zawory są zgodne z wymaganiami FDA.

Certyfikaty systemów probierczych QualiTru obejmują:

- Zgodność z wymaganiami FDA M-I-06-12 “Needle Only Method”

- FDA M-I-08-5 “Milk Tank Trucks”

- FDA M-I-06-6 “Direct Load”

- FDA M-I-12-4 “Universal Dairy Farm Samples”

- FDA M-I-16-17 “Appendix N Samples”

 

QualiTru oferuje pełną linię sterylnych produktów probierczych

Sterylne systemy probiercze QualiTru są łatwe w instalacji, łatwe w użytkowaniu i z pewnością są jednymi z najprostszych dostępnych metod poboru próbek. Zostały zaprojektowane do monitorowania procesów takich jak: zapalenie sutków u krów, zanieczyszczenie mikrobiologiczne, weryfikacja składników medium, zgodność z przepisami. QualiTru zapewnia opłacalne rozwiązania zapewniające najwyższy poziom jakości.

 

 

 

 

Sanitarne porty TruStream


    

Porty wykonane ze stali nierdzewnej są certyfikowane znakiem 3-A. Przeznaczone są do pracy w różnych lokacjach: na liniach przetwórczych, w silosach, zbiornikach i cysternach do przewożenia mleka. Zapewniają łatwy dostęp do sterylnego monitorowania procesu zanieczyszczeń mikrobiologicznych, a także do pobierania próbek z instalacji in-line i zbiorników.

Sanitarne porty TruStream mogą być dostosowane wg Twojej specyfikacji.

 

 

 

 

Sterylne membrany Septa


          

Sterylne membrany Septa są dostępne w wersji 7-kanałowej oraz 12-kanałowej. Obydwa typy służą do poboru igłowego. Są zaprojektowane tak, aby próbki mogły być pobierane jednorazowo z każdego kanału, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego. Każda membrana jest wykonana z wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i posiada etykietę wskazującą które kanały zostały już użyte. Po wykorzystaniu wszystkich kanałów zastąp membranę na nową. 

 

 

 

 

Sterylne pojemniki i torebki
QualiTru do poboru próbek


QualiTru oferuje kompletną linię sterylnych, jednorazowych pojemników o różnych objętościach, dzięki czemu idealnie nadają się do wszystkich potrzeb próbkowania. Wszystkie nasze pojemniki zapewniają bezproblemową obsługę, przechowywanie i transport.

 

 

 

Sterylne pojemniki
TruDraw Single Sampler


The TruDraw Single Sampler to sterylny, szczelny pojemnik z dołączoną igłą do pobierania próbek o objętości 2 uncji (~60 ml). Ten łatwy w użyciu Sampler jest szczelny i oferuje bezpieczeństwo poboru i śledzenia próbek. Pojemnik TruDraw może współpracować ze wszystkimi membranami TruStream Septa.

 

Zalety:

Samo-uszczelniające zamknięcie

- Funkcja sygnalizująca naruszenie

- Funkcja namierzenia i śledzenia

- Kompatybilność z analizatorem

 

 

 

 

Torebki do pobierania próbek TruStream


  

Sterylne torebki TruStream są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach dla różnorodnych potrzeb próbkowania. Oferujemy także zespoły próbkowania TruMotion zaprojektowane do pracy z pompami perystaltycznymi. Każda torebka – przepuszczalna dla tlenu – jest wyposażona w igłę i rurkę; współpracuje z wszystkimi membranami TruStream Septa.

 

Rozmiary:

- 250 mililitry

- 2 litry

- 7 litry

 

 

 

 

Pompa perystaltyczna


Pompa perystaltyczna

System pobierania próbek TruMotion wykorzystuje pompę perystaltyczną do pobierania próbek cieczy do sterylnej torebki TruStream. Jest to system ciągłego próbkowania, pozwala uzyskać uniwersalną próbkę z całego przebiegu procesu.

Torebki TruMotion do użytku z pompą perystaltyczną:

- 2 l / rurka silikonowa 3.2 mm

- 2 l / rurka silikonowa 2.0 mm

 

 

 

Specyfikacja techniczna może ulec zmianie.
W celu sprawdzenia aktualnych danych skontaktuj się z naszym działem handlowym. 

Prezentowane zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy, dlatego też rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od przedstawionego na stronie.

 


 

 

Filmy instruktażowe QualiTru:

 

 

 

 

Sprawdź inne produkty w artykule:

Armatura Aseptyczna


Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności