Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HADNLOWY

Opis stanowiska:
- Reprezentowanie firmy;
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami;
- Prezentacja, marketing oraz doradztwo techniczne dot. oferowanych produktów;
- Kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia);
- Przygotowywanie i składanie ofert, realizacja zamówień;
- Obszar działania: Polska południowa. Tryb pracy łączony (mobilny / stacjonarny) w zależności od bieżących potrzeb.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- Gotowość do wyjazdów służbowych, czynne prawo jazdy kat. B;
- Znajomość zagadnień technicznych, najlepiej związanych z armaturą / instalacjami procesowymi;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w sprzedaży);
- Wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność rozmów z osobami na różnym szczeblu organizacji, łatwość nawiązywania kontaktów;
- Umiejętność rozpoznania potrzeb klienta;
- Inicjatywa w działaniu oraz zdolność do realizacji planów sprzedażowych.

Oferujemy:
- Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie;
- Stałe wynagrodzenie + premie za realizacje wyników sprzedażowych, adekwatne do osiąganych wyników;
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, komputer, telefon.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji (CV wymagane) na adres praca@auspol.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności