Firma AUSPOL powstała w 1999 roku i wciąż poszerza zakres oferowanej armatury procesowej, instalacyjnej i zbiornikowej, będąc najlepszym rozwiązaniem dla wymagających klientów. Mając duże doświadczenie w zakresie swojej działalności staramy się, aby oferowane usługi spełniały oczekiwania naszych odbiorców oraz najwyższe standardy jakości.
Zakres oferowanych produktów armatury ze stali nierdzewnej obejmuje: zawory klapowe, zawory kulowe, zawory membranowe i SSV/DSV, zawory regulujące przepływ, zawory regulujące ciśnienie, filtry i urządzenia specjalne, technologia do poboru próbek, wzierniki, armatura gwintowana, złącza Tri-Clamp (TC) oraz złącza i osprzęt do rur i złącz, rury ze stali nierdzewnej, elementy długie i elementy rurociągów, czy też wyposażenia zbiorników jak np. zawory do mycia zbiorników, głowice myjące, zawory dennicowe, aseptyczne złącza TK oraz miksery magnetyczne. Prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne związane z ich zastosowaniem.
Armatura nierdzewna pochodzi od uznanych w Polsce i na Świecie producentów działających na międzynarodowych rynkach: Aerre Inox, Arten, AWH, GEA Scan-Vibro, Goetze, Guth Ventiltechnik, Handtmann, Kieselmann, Niezgodka, Nuova General Instruments, QualiTru, Rubber Fab, Sectoriel, Sferaco, Tassalini, Valsteam ADCA, WSR i inni.
Oferowana armatura przemysłowa ma szerokie zastosowanie w farmacji, przemyśle chemicznym, spożywczymmleczarskim, browarniczym, winiarskim, wód mineralnych, przetwórstwie kosmetycznym oraz w przemyśle biotechnologicznym. Nasze produkty dobrze sprawdzają się w najbardziej wymagających instalacjach, aplikacjach sanitarnych, technologiach medycznych, aplikacjach myjących czy w aplikacjach CIP/SIP.
Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty, zapraszamy do zakładki PRODUKTY.

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności