Armatura procesowa i zawory GUTH VENTILE

Firma Guth Ventiltechnik GmbH z siedzibą w Offenbach an der Queich w Niemczech od ponad 150 lat produkuje wysokiej jakości komponenty procesowe ze stali nierdzewnej. Początki firmy sięgają 1861 roku, kiedy to Heinrich Guth opracował pierwszą ręczną pompę do wina. W następnych latach firma mocno się rozwijała produkując maszyny do winiarni. Z biegiem czasu technologia została unowocześniona, a asortyment cyklicznie zwiększano o kolejne doskonałej jakości produkty. Z biegiem czasu nie uniknięto jednak gorszych okresów, jak min. II wojna światowa, kiedy to firma przeżywała trudności z powodu braku materiałów, pracowników oraz doznała licznych zniszczeń maszyn i budynków. Po wojnie na całą działalność firmy mocno odbiły piętno zmiany właścicieli oraz nie zawsze trafiony sposób zarządzania przedsiębiorstwem. Niemniej jednak od 2015 roku firma Guth Ventile znów odnosi sukcesy na arenie krajowej jak i międzynarodowej, produkując najwyższej jakości komponenty procesowe ze stali nierdzewnej.

Wieloletnie doświadczenie i świadomość jakości sprawia, że Guth Ventile jest niezawodnym partnerem dla zakładów z branży spożywczej, farmaceutycznej, biotechnologicznej i kosmetycznej. Przemyślane procesy produkcyjne oraz certyfikowany system zarządzania jakością gwarantują, że wytwarzane produkty zawsze spełniają najwyższe standardy jakościowe i higieniczne. Duża wiedza fachowa w zakresie obróbki skrawaniem (cięcie, toczenie, wiercenie, frezowanie) oraz wykańczania powierzchni (szlifowanie, trawienie, elektropolerowanie, czyszczenie) powoduje, że produkty Guth Ventile są niezwodne i odpowiadają na aktualne wymagania i wyzwania rynku.

Guth Ventiltechnik GmbH jest aktywny na rynku europejskim jak i światowym poprzez sieć dystrybutorów, w Polsce poprzez firmę AUSPOL.

 

Karty informacyjne produktów Guth Ventile:

 

 

 

 

Złącza rurowe
Redukcje
Złącza do węży

 

 

 

 

 

 

Złącza aseptyczne K-Flex

 

 

 

 

Kolana
Trójniki
Czwórniki

 

 

 

 

Aseptyczne kolana
Aseptyczne trójniki

 

 

 

 

Zawory kulowe
Głowice sterujące

 

 

 

 

Zawory klapowe
Głowice sterujące

 

 


 

 

 

 

Zawory klapowe z kontrolą wycieku
Głowice sterujące

 

 

 

 

Zawory jednogniazdowe
Głowice sterujące

 

 

 

 

Zawory zwrotne

 

 

 

 

Zawory regulacyjne
Zawory dławiące
Zawory upustowe
Głowice sterujące

 

 

 

 

Zawory dwugniazdowe
Głowice sterujące

 

 


 

 

 

 

Mieszadła

 

 

 

 

Moduły zbiornikowe
Armatura systemowa

 

 

 

 

Manometr
Zawory Bunging (czopowe)

 

 

 

 

Zawory bezpieczeństwa