Firma Valsteam ADCA ma ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji urządzeń do systemów parowych i innych płynów. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1983 i od tego czasu nie przestaje się rozwijać. Wiedza, którą zebrali przez te wszystkie lata jest ciągle wykorzystywana do tworzenia najwyższej jakości produktów. Nieprzerwanie projektują i rozwijają najlepsze rozwiązania w celu poprawy wydajności i niezawodności systemów swoich klientów, w całkowitej zgodności ze standardami jakości.

Od początku lat 80-tych Valsteam ADCA specjalizuje się w instalacjach parowych oraz w instalacjach cieczy przemysłowych. W miarę poszerzania się oferty pojawiła się potrzeba stworzenia dedykowanej marki produktów dla czystej pary, filtrowanego powietrza, oczyszczonej wody i wielu innych mediów „czystego użytku”. W ten sposób powstała ADCAPure, czyli gama produktów przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego i kosmetycznego.

ADCAPure jest skierowany do bardzo wymagających gałęzi przemysłu, ze złożonymi systemami czystości. Od projektu po pakowanie, cały cykl produkcyjny spełnia wszystkie rygorystyczne wymagania, co pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu wydajności i niezawodności produktów.

 

Jako producent, firma Valsteam ADCA oferuje pełny zakres usług, w tym projektowanie, obróbkę skrawaniem, spawanie, montaż, kontrolę jakości czy znakowanie produktu:

  R & D (research and developement) 
Zespół Valsteam ADCA są z natury innowatorami, zawsze badają i rozwijają skuteczne rozwiązania i produkty. Rozwój produktów rozpoczyna się w działach projektowych i inżynieryjnych, gdzie profesjonalne zespoły projektantów i inżynierów korzystają z zaawansowanego oprogramowania inżynierskiego i zdobytego know-how.

  Spawanie
Doświadczeni i wykwalifikowani spawacze korzystają z kilku metod spawania, takich jak orbitalny, ręczny, zmechanizowany TIG, MMA (spawanie elektrodą otuloną), MAG oraz mikrołukiem plazmowym. Spawanie stali nierdzewnej i ADCAPure odbywa się w dedykowanym środowisku wolnym od zanieczyszczeń, aby zapewnić najwyższy standard czystości.

 Obróbka
Silne inwestycje w najnowocześniejszy park maszynowy pozwalają osiągnąć wysoki poziom jakości i niezawodności, a także naturalny wzrost produktywności i skrócenie czasu dostaw, szczególnie w przypadku niestandardowych serii produktów.

  Montaż
Montowanie wszystkich komponentów odbywa się w odpowiednio do tego przygotowanym pomieszczeniu, gdzie kunszt i technologia łączą się, aby uzyskać najlepszy efekt końcowy.

  Kontrola jakości i testy
Produkty są skrupulatnie testowane i rygorystycznie kontrolowane w całym procesie produkcyjnym, co gwarantuje najwyższy poziom jakości i niezawodności. Od kontroli surowców poprzez spektrometrię i pomiary 3D, po testowanie produktu końcowego.

  Wykończenie
Większość komponentów używanych w produktach Valsteam ADCA musi zostać poddana szlifowaniu, nagniataniu, docieraniu, polerowaniu i innym operacjom. Te procesy wykończeniowe są obsługiwane przez wyspecjalizowany personel i kontrolowane przez dział jakości w laboratorium, wspierany przez najnowocześniejszy sprzęt metrologiczny i badawczy.

  Znakowanie
Znakowanie laserowe, grawerowanie… to tylko niektóre z technologii, z których korzysta na co dzień Valsteam ADCA, aby zapewnić pełną i łatwą identyfikowalność produktu.

 

Karty informacyjne produktów Valsteam ADCA

 Skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty lub jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.
Użyj do tego celu formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi handlowcami KONTAKT

Pozostajemy także do dyspozycji pod numerem telefonu +48 14 621 43 34 oraz adresem mailowym armatura.procesowa@auspol.com.pl

 

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności