Zawory "Bunging" z regulacją ciśnienia otwarcia.

Wyrównane ciśnienie może być wymagane dla określonych procesów np. jeżeli stała wartość ciśnienia jest warunkiem dla prawidłowego procesu produkcyjnego zapewniającego wysoką jakość. Do takich aplikacji zostały zaprojektowane zawory z regulacją ciśnienia "Bunging". Ich budowa i cechy są doskonale dopasowane do wymagań przemysłu spożywczego.

Zawory te mogą być ustawione na konkretną wartość otwarcia z bardzo dużą dokładnością. Otwierają i zamykają się w reakcji na najmniejsze zmiany ciśnienia, a tym samym pozwalają utrzymać ciśnienie na stałym poziomie.

Zawory "Bunging" są dostępne w 2 wersjach: model otwarty z wylotem do atmosfery oraz model zamknięty ze złączem. Model zamknięty umożliwia odzysk medium (np. CO2) do składowania lub użycia w innym procesie.

Dodatkowo zawory mogą być wyposażone w szklany cylinder, który po wypełnieniu wodą będzie umożliwiał obserwację wypuszczonych gazów w postaci bąbelków.

Rozmiar: 

- wersja otwarta: DN 25    DN 32    DN 40    DN 50    DN 65

- wersja zamknięta: DN 15/25    DN 25/32    DN 40/50

 

Zakres ustawień ciśnienia otwarcia: 

- wersja otwarta: 0.1 - 10.0 bar  (dokładny zakres do uzgodnienia)

- wersja zamknięta: 0.2 - 4.0 bar  (dokładny zakres do uzgodnienia)

 

O szczegółowe dokumentacje spytaj w dziale handlowym.

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności