slajd 1slajd 2slajd 3slajd 4slajd 5slajd 6

Oferta pracy

Przedstawiciel techniczno-handlowy:

Opis stanowiska:

- Reprezentowanie firmy, pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych, dobrych kontaktów z obecnymi klientami

- Kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
- Prezentacja i marketing dot. oferowanych produktów
- Doradztwo techniczne w zakresie armatury procesowej
- Przygotowywanie i składanie ofert
- Prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie techniczne
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Gotowość do wyjazdów służbowych, czynne prawo jazdy kat. B
- Znajomość pakietu MS Office
- Znajomość programu Comarch Optima mile widziana
- Znajomość zagadnień związanych z armaturą i instalacjami procesowymi
- Doświadczenie w branży technicznej na podobnym stanowisku (doświadczenie w sprzedaży)
- Wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność rozmów z osobami na różnym szczeblu organizacji, łatwość nawiązywania kontaktów
- Umiejętność rozpoznania potrzeb klienta
- Inicjatywa w działaniu oraz zdolność do realizacji planów sprzedażowych.
- Samodzielność, komunikatywność, punktualność

Oferujemy:

- Umowa o pracę
- Służbowy samochód
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- Wynagrodzenie podstawowe + premia za realizacje planów sprzedażowych adekwatna do osiąganych wyników

Odpowiemy na wybrane oferty.

                                                                              CV prosimy przesyłać na adres:

                                                                              praca@auspol.com.pl

                                                                              Tel. 14 621 43 34

PROGRAMISTA   PLC

Opis stanowiska

- Tworzenie programów sterowników przemysłowych

- Tworzenie wizualizacji procesu

- Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych)

- Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka)

- Praktyczna znajomość programowania sterowników przemysłowych oraz paneli operatorskich SIEMENS

- Znajomość schematu elektrycznego

- Samodzielność, operatywność w działaniu, dyspozycyjność

- Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

- Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego

KONSTRUKTOR   MASZYN

- Projektowanie maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania

- Przygotowywanie rysunków technicznych

- Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Znajomość programów Soliworks i Autocad

- Znajomość zasad budowy i konstrukcji maszyn