slajd 1slajd 2slajd 3slajd 4slajd 5slajd 6

O nas

 

Firma AUSPOL powstała w 1999 roku. Od tej pory wciąż się rozwija poszerzając zakres oferowanej armatury. Mając doświadczenie w zakresie swojej działalności staramy się, aby oferowane usługi spełniały oczekiwania odbiorców.

 

Zakres naszej działalności obejmuje: sprzedaż zaworów i armatury ze stali nierdzewnych, a także doradztwo techniczne związane z ich zastosowaniem. Armatura nierdzewna pochodzi od uznanych w Polsce i Europie producentów. Aby zapoznać się ze szczegółami, zapraszamy do zakładki PRODUKTY.


Oferowana armatura ma zastosowanie w przedsiębiorstwach branży spożywczej, winiarskiej, wód mineralnych, chemicznej, farmaceutycznej.

 

Dział zajmujący się automatyką przemysłową oraz budową maszyn powstał w roku 2011. Od samego początku rozwija się bardzo dynamicznie, zdobywając zaufanie kolejnych klientów. Odbiorcami naszych usług są duże firmy z przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, kosmetycznego oraz spożywczego.

 

W swojej pracy stawiamy na jakość oraz Państwa satysfakcję. Na każdym etapie naszej pracy staramy się z Państwem współpracować, tak aby produkt końcowy całkowicie spełniał Państwa oczekiwania. Nasza kadra to wykwalifikowani inżynierowie, mający doświadczenie w przemyśle. Poprzez ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności poziom wykonywanych przez nas usług stoi zawsze na najwyższym poziomie.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- projekt oraz budowę urządzeń montażowych, kontrolnych oraz wymiennego oprzyrządowania,

- projekt oraz budowę systemów sterowania instalacji technologicznych,

- modernizacja istniejących maszyn i ich wymiennego oprzyrządowania,

- wdrażenie systemów sterowania i kontroli procesu.