Sanitarne zawory próbkujące / probiercze RPS

Zawory próbkujące serii RPS są idealne do poboru próbek wody wysokiej jakości, produktów farmaceutycznych, a także innych mediów płynnych z linii technologicznych lub zbiorników. Zawory te mogą być poddawane procesowi SIP, aby wyeliminować zalegające zanieczyszczenia.

 

Wylot z króćcem „Luer Slip” jest zaprojektowany tak, aby móc bezpośrednio podłączyć urządzenie do monitorowania medium pod kątem bakteriologicznym lub do bezpośredniego wypływu medium do sterylnego pojemnika. Króciec „Luer Slip” jest  zabezpieczony silikonową zatyczką, aby chronić wylot po sanityzacji. Można również pobierać próbki za pomocą strzykawki.

 

Ich budowa zapobiega zaleganiu bakterii lub cząstek, które mogłyby fałszować wyniki testów bakteriologicznych przeprowadzanych podczas poboru próbek ze środka linii, pozwalając pobrać reprezentatywną próbkę.

 

Są wykonane w całości z materiału AISI 316L (klasa farmaceutyczna), wersja standardowa jest w formie pręta z króćcem procesowym Clamp 1/2”.

 

Wykonanie w formie innej konstrukcji i materiałów jest rekomendowane do poboru gorących płynów lub zawierających małe cząstki stałe, mediów lepkich, chemikaliów.

 

Zawór w wykonaniu w wersji RPS VENT służy głównie do odpowietrzenia.

 

Przyłącze procesowe:

Standardowo: Clamp 1/2” BS

Opcjonalnie:

- Clamp 1” BS

- 3/8” – ½” gwint zew. gas

- spaw

 

Przyłącze poboru:

Standardowo: króciec „Luer Slip”

Opcjonalnie:

- końcówka na węża Ø 6 mm

- króciec „Rapid”

 

Dokumentacja:

Wszystkie zawory są w pełni identyfikowalne dla procesów walidacji.

Każdy zawór może być dostarczony z certyfikatami materiałowymi EN 10204 3.1B, cGMP, FDA, a także jest opisany o wykończeniu wewnętrznej powierzchni zaworu Ra.

 

 

 

Specyfikacja techniczna może ulec zmianie.
W celu sprawdzenia aktualnych danych skontaktuj się z naszym działem handlowym. 

Prezentowane zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy, dlatego też rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od przedstawionego na stronie.

 

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności