Firma Rubber Fab z dumą przedstawia technologię, która umożliwia samodzielne stosowanie wskaźnika biologicznego w liniach sanitarnych. Ta unikalna uszczelka walidacyjna umożliwia montaż zarówno od góry instalacji, jak i również montaż w In-Line instalacji. Elementem pomiarowym może to być wskaźnik biologiczny i/ lub sonda temperatury EZTest®.

Dodatkowe informacje techniczne i dotyczące użytkowania wskaźnika biologicznego EZTest® i powiązanych produktów testowych są dostępne na zapytanie.

Ogromną przewagą samodzielnego wskaźnika biologicznego nad tradycyjnym testerem paskowym jest oszczędność czasu podczas potwierdzania zabicia zarodników. Wyniki można łatwo uzyskać w ciągu zaledwie 24 godzin (w porównaniu do 5-7 dni wymaganymi przy użyciu paska).

Możesz czuć się bezpiecznie wiedząc, że wskaźnik biologiczny nie zostanie utracony w trakcie procesu. Odporny na awarie wskaźnik biologiczny jest utrzymywany na miejscu w celu łatwego pobrania. Dostępne dla linii technologicznych sanitarnych Tri-Clamp 3/4”; 1”; 1,5” i 2”.

Pasek testowy EZTest® dostepne na stronie EzTest.

Patent na wskaźnik biologiczny (Biological Indicator Patent) #6,927,058.

Dostępne rozmiary: 3/4", 1", 1 1/2", 2"

Zgodność z normami:  
- Certyfikat U.S. Pharmacopeia Class VI
- Certyfikat Cytotoxicity Criteria
- ASME-BPE Standard
- USDA Standards
- 3-A Sanitary Standards
- Current Good Manufacturing Practices (CGMP)
- Animal Derived Ingredient Free (ADI Free) 

 

 

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję politykę prywatności

Zapisując się do newslettera, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na wskazany adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest AUSPOL SP. Z O.O. Polityka prywatności